DÜZCE TEMİZ PANSİYON

DÜZCE TEMİZ PANSİYON

DÜZCE TEMİZ PANSİYON

Güzel ve şirin bil ilde tatil yapmak istiyorsanız, Düzce oldukça uygun bir yerdir. Üstelik küçük bir olmasına karşın oldukça büyük bir tarihe ve eşsiz bir doğa güzelliğine sahiptir. Bu güzellikleri yaşamak ve bizzat deneyim etmek istiyorsanız Düzce’nin temiz pansiyonu olan Han Konuk Evinde kalabilirsiniz.

Öncelikle birçok kültür ve ırkın yaşamış olduğu Düzce doğa güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Coğrafi konumu Batı Karadeniz’de bulunan Düzce şelaleleri, yaylaları, göl ve düz olan ova yerleşim şekli ile gezilecek birçok alanı bünyesinde barındırmaktadır. Tüm bu doğa güzelliklerini gezip sonrasında dinlenmek için arayacağınız Düzce temiz pansiyonu sizin için en uygun işletmedir.

Bir diğer özelliği olan Efteni Gölü Düzce ile Gölkaya sınırlarındadır. Göçmen kuşların göç yolunda bulunan Efteni gölünde ender bulunan kuşların göç etmelerinden dolayı, Orman bakanlığı Milli parklar Av – Yaban hayatı koruma genel müdürlüğü tarafından koruma statüsüne alınmıştır.

Düzce’nin temiz pansiyonu işletmemizde konaklarken rahatlıkla ili gezip dilediğiniz yerlerde yöresel yemekleri tadabilirsiniz. Kalçak Mancarı, Çırakta Baba Kaygana, mamalika, mamursa, fındık makarnası, kaşmakam ekmeği, hamsili börek ve isli balık gibi lezzetler Karadeniz bölgesinin en meşhur yemeklerindendir.

Gezdiğinizde mutlaka hayran kalacağınız bu şirin il hatıralarınızda gerçek bir yer kaplayacaktır. Antik döneme merakı olanlar için oldukça önemli bir ildir. Çünkü Düzce Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan tek antik kenttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir