Düzce Pansiyon – Düzce Konaklama

Düzce Pansiyon

Düzce Batı Karadeniz bölgesinin yegâne ve tek bozulmamış ve varlığını sürdürmekte olan antik kentidir. Doğa bu kente hak ettiği tüm güzellikleri sunmaktadır. Düzce konaklamalarınız için en uygun ve kaliteli hizmeti sunan Han Konuk Evi, mükemmel bir kentte olduğunuzun kanıtlarından birisidir.

Düzce özellikle yaz aylarında gezmek için mükemmel doğa harikası kentlerden bir tanesidir. Karadeniz ikliminin etkisi olan kentte yağış çoktur. Bu sebeple pek gezmeye fırsatınız olmayabilir. Düzce’de konaklama konusunda huzursuz olmanıza gerek yoktur. Çünkü otelimiz tüm ihtiyacınız olabilecek donanımda bir potansiyele sahiptir.

Düzce’ye geldiğinizde antik bir kentte olacağınızı bilmenizde fayda vardır. Geçmişi milattan önceye dayanan ve Hitit’lerden kalma kalıntılarını hala sürdürmekte olan Düzce oldukça ziyaretçisi olan kentlerimizdendir.

Tarihi zenginliklerinin yanı sıra tabiat zenginlikleri ile zengin bir flora potansiyeline sahiptir. Demirciönü Tabiatı Koruma Alanı buradadır. Efteni Gölü Düzce’ye geldiğinizde gezmeniz gereken yerlerdendir. Ayrıca gömen kuşların göç yolu üzerinde bulunmaktadır bu göl ve avlanmak kesinlikle yasaktır.

Göçmenlerin ağırlıkta yaşamakta olduğu Düzce’de mutfak lezzetleri de eşsizdir. Hem Karadeniz hem de Kafkas insanlarının etkisi ağırlıkta olan Düzce mutfağı bol çeşittedir. Keşkeş, Çerkez tavuğu, Dardar Pilavı ve sarıburma bunların başlıcalarıdır.

Batı Karadeniz’in ferah havasını içinize çekerken, eşsiz lezzetlerini tadıp doğa harikası merkezlerini gezerken müthiş derecede keyif alacaksınız. Elbette bu keyifi tamamlayabilmeniz için hizmet vermekte olan han konuk evi deneyim ve donanımları sayesinde Düzce’de konaklamaktan da ayrıca keyif alacaksınız.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Erhan Kolçak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir