Düzce Butik Otel

Düzce Butik Otel

DÜZCE BUTİK OTEL

Düzce Butik Oteli olan işletmesinden yer ayırttınız ve sıradaki adımınız gezi planı düzenlemek olacak diyelim. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey yazının devamını okumaktır. Düzce Batı Karadeniz Bölgesindeki tek ayakta kalan antik kenttir. Ormanlık alanlar yağmur ormanları olarak adlandırılmaktadır. Buna ek olarak yaylaları, Samandere ve Güzeldere şelaleleri, kaplıcaları, akarsuları ve Efteni Kuş cenneti ile görülmeye değer illerimizdendir. Antik kent Prusias – Konuralp müzesi mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir.

Düzce butik otelcilikte başarısı tartışılmaz olan Han Konuk Evi değerli misafirlerinin her ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. Çok da büyük olmayan ilimizin ilçeleri; Akçakoca, Çilimli, Gümüşova, Kaynaşlı, Cumayeri ve Yığlıca’dır.

Birçok kavmin ve devletin işgaline uğradığı için o dönemlerden bu döneme kadar izleri gelmiş ve bozulmamıştır. Tarih öncesi ve sonrası Lidya, Frig, Roma, Pers, Bizans, Selçuk ve Osmanlı uygarlıklarının izleri devam etmektedir. Tüm bu tarihi kültür kalıntıları turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Henüz yeni yeni turizmin ilgi odağı illerden olmaya başlamış olsa dahi, birçok gezginin bildiği bir yerdir.

Düzce butik otelimizin konforu ve huzurunu yaşarken gün içinde gezdiğiniz bu yerleri yanınızdakilerle değerlendirip kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Kış aylarında gezmenin zor olduğu Düzce, yaz aylarında gezme olanakları artmaktadır. Daha verimli vakitler geçirebileceğiniz eşsiz bir doğa güzelliğine sahiptir.

Mutfak kültürü de geniş bir yelpazeye sahiptir. İki farklı kültürünün birleşiminden oluşan bu lezzetler dışında fındık ve tütün kolonyası da çokca bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir