Apart Otel Düzce

Apart Otel Düzce

APART OTEL DÜZCE

Uzun bir çalışma sürecinden sonra elbette güzel bir tatile ihtiyacınız olacaktır. Bunun yüzden şirin ve küçük bir il arayanlardan iseniz Düzce tam olarak ideal bir tatil alanı olacaktır. Düzce aynı zamanda bölgenin tek antik kentidir. Bu antik kenti ziyaret ettiğinizde tercih edeceğiniz apart otel Düzce’de işletmemiz olan Han Konuk Evi sizleri huzurlu ortama davet ediyor.

Apart otel Düzce olarak kendisine ilke edindiği unsurlar arasında hijyen bir ortam sağlamak vardır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin konforu da önemlidir. Uzun yıllara dayanmakta olan tecrübesi ile sürekli olarak hizmet anlayışını yenileyerek geliştiren işletmemiz memnuniyetinize odaklı çalışmaktadır. Her sayıda müşteriyi misafir edebilecek kapasitesi ile apart otel Düzce’nin nadide konaklama alanlarındandır.

Donanım açısından teknolojide ki yeniliklerle dizayn edilmiş olup ihtiyaçlarınıza uygun çağın hizmetleri sunulmaktadır. Güzel bir ilde yapacak olduğunuz ziyaretin sizin için bir işkenceye dönüşmesini istemiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizden rezervasyon yaptırmanızdır.

Özenle tasarımlanmış odalarımız da karşınıza ilk çıkacak olan temizlik ve ferahlık duygusu olacaktır. kişi sayısına uygun tasarlanmıştır ve bir, iki veya daha fazla sayıda misafirin konaklayabileceği kapasitesi bulunmaktadır.

Severek konaklayacağınız apart otelimizde yeme içme konusunda da memnun kalacağınıza eminiz. Konaklama şartlarına göre yapılmakta olan ödemeler çok şaşırmanıza neden olabilir. Bunun nedeni ise fiyat uygulamasında ki mütevazı tavrımızdır. Sevebileceğiniz bin bir çeşit lezzetle yeni bir mutfak kültürünü öğrenebileceksiniz. Kısmen de olsa bir çok insanın vakıf olduğu Karadeniz mutfağının yanı sıra Çerkez mutfağının da lezzetlerini tadabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir